Proč tepelné čerpadlo CSTAir

Proč zvolit tepelné čerpadlo od společnosti CSTAir?

Tepelná čerpadla vzduch-voda od společnosti CSTAir představují ideální řešení pro každého, kdo hledá efektivní, ekologický a cenově dostupný způsob vytápění. Díky využití moderních technologií a vysoké kvalitě výroby nabízí naše čerpadla vynikající výkon a dlouhou životnost. Vzhledem k tomu, že se jedná o systémy vytápění využívající energii z okolního vzduchu, jsou velmi šetrné k životnímu prostředí a umožňují výrazné snížení nákladů na vytápění.

Naše tepelná čerpadla jsou navržena tak, aby byla jejich instalace co nejjednodušší. Mnoho našich zákazníků ocení možnost instalace svépomocí, která je nejen snadná, ale také umožňuje ušetřit náklady na montáž. Pro ty, kteří by přesto preferovali profesionální instalaci, jsme připraveni zajistit spolehlivého instalačního technika. Spolupracujeme s řadou kvalifikovaných odborníků, kteří zajistí, že vaše nové tepelné čerpadlo bude fungovat bezproblémově a efektivně.

Proč investovat do tepelného čerpadla

Investice do tepelného čerpadla od CSTAir se rychle vrátí díky úsporám za energie, které začnete ihned po instalaci čerpadla zaznamenávat. Naše čerpadla jsou navíc cenově velmi přístupná, což činí zlepšení vaší domácnosti ekonomicky výhodným rozhodnutím. Nejenže ušetříte za energie, ale také přispějete k ochraně životního prostředí snížením emisí CO2. Vyberte si CSTAir a užijte si pohodlí a úspory s moderním a efektivním řešením topení.

Proč tepelné čerpadlo CSTAir

 

Kolik by to stálo?

Image
CSTAir mono 9.5kW R32 EVI A+++ monoblokové DC invertorové tepelné čerpadlo vzduch-voda pro chladné podnebí od 56 663 Kč
Image
CSTAir mono 12kW R32 EVI A+++ monoblokové DC invertorové tepelné čerpadlo vzduch-voda pro chladné podnebí od 61 753 Kč
Image
CSTAir mono 15kW R32 EVI A+++ monoblokové DC invertorové tepelné čerpadlo vzduch-voda pro chladné podnebí od 67 520 Kč
Image
CSTAir mono 20kW R32 EVI A+++ monoblokové DC invertorové tepelné čerpadlo vzduch-voda pro chladné podnebí od 84 189 Kč
Image
CSTAir mono 22kW R32 EVI A+++ monoblokové DC invertorové tepelné čerpadlo vzduch-voda pro chladné podnebí od 87 169 Kč
Image
CSTAir hydro – Sestava příslušenství tepelného čerpadla od 22 480 Kč