15kW R32 ERP EVI A+++ monoblokové DC invertorové tepelné čerpadlo vzduch-voda pro chladné podnebí
Image
Image
Image
Teplota okolí

-30 až +45

Image
C.O.P.

4,62/5,78

Image
topný výkon

6,90 – 15 kW

Image
Cena

67 520,-Kč

Image
chladící výkon

3,99 - 8,66 kW

Poptat produkt
15kW R32 ERP EVI A+++

monoblokové DC invertorové tepelné čerpadlo vzduch-voda pro chladné podnebí

Image
Neplatný vstup

Zadejte Vaše jméno!

Zadejte svůj telefon!

Zadejte svůj email!

Neplatný vstup

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.

Až 50 % na výměnu neekologického zdroje vytápění za tepelné čerpadlo z dotačního programu Nová zelená úsporám.

Image

R32 plně invertorová tepelná čerpadla pro chladná podnebí s novým uceleným vzhledem a ovladačem z našeho vlastního vývoje, jsou navržena tak, aby do života lidí přinášela kromě vytápění, chlazení a teplé užitkové vody také pohodlí. Mezi vlastnosti a funkce jednotek patří energetická třída ERP A+++, nízká hlučnost, chladivo R32, chytrý ovladač a inteligentní odmrazování. Dalšími přednostmi těchto cenově výhodných invertorových tepelných čerpadel je 5-palcová barevná dotyková obrazovka, EVI provoz při nízké okolní teplotě až -30°C a dálková aktualizace softwaru jedním kliknutím.

mala rada celni rez1

ERP A+++ výkon

Přestože je řada s ovladačem tak vysoce energeticky efektivní, nová R32 plně invertorová tepelná čerpadla jsou schopna dosáhnout energetické úrovně ERP A+++. Mají maximální výhřevní výkon od 9,5 kW do 22 kW, s maximální hodnotou COP 5,89.

EVI provoz při nízkých teplotách až -30°C

Tato EVI DC invertorová nízkoteplotní tepelná čerpadla jsou speciálně navržena pro chladné podnebí a kombinuje technologie ekologického chladiva R32 a EVI invertoru pro výrobu teplé vody o teplotě 60°C a stabilní vytápění domu i v chladných podmínkách s okolní teplotou až -30°C. Díky rotačnímu kompresoru Panasonic mohou EVI invertorová tepelná čerpadla výrazně omezit problémy s nedostatečnou efektivitou vytápění při nízkých teplotách.

mala rada celni rez1

mala rada celni rez1

Chladivo R32

Chladivo R32 je ve srovnání s jinými tradičními chladivy šetrnější k životnímu prostředí. Jeho schopnost umožnit invertorovému tepelnému čerpadlu rychlejší plnění a recyklaci, než bývá zvykem u některých jiných chladiv, vede k mnohem vyšší účinnosti provozu jednotky.

Chytré ovládání

Díky vlastnímu inteligentnímu systému online dálkového ovládání CGK mohou naše R32 DC invertorová tepelná čerpadla nabídnout vysoce integrované řídicí funkce, které lze ovládat na dálku pomocí aplikace. Je to snadno ovladatelný, stabilní a skutečně chytrý systém ovládání.

mala rada celni rez1

mala rada celni rez1

Dálková aktualizace softwaru na jedno kliknutí

Je-li nutná aktualizace softwaru, systém upozorní uživatele, který může aktualizovat software ovladače jedním kliknutím, kdykoli a odkudkoli, kde se může připojit k internetu. V závislosti na rychlosti připojení může být aktualizace dokončena již za několik vteřin.

5-palcová barevná dotyková obrazovka

5-palcová barevná dotyková obrazovka umožňuje snadné ovládání teploty a nastavení režimů systému. Díky modernímu a přehlednému rozhraní může uživatel rychle zkontrolovat chybové kódy a být si vždy jistý, že může kdykoli upravit či naprogramovat pokojovou teplotu dle potřeby.

mala rada celni rez1

mala rada celni rez1

Inteligentní odmrazování

Vyvinula vlastní režim inteligentní regulace odmrazování PID. Jednotka se automaticky přepne do režimu odmrazování pouze při naplnění podmínek odmrazování, aby se zabránilo nepotřebnému odmrazování a zbytečné spotřebě energie, což zvýší spolehlivost a hospodárnost celé jednotky.

Multifunkční

Jednotka má různé funkce orientované na potřeby uživatele:

  • Dokáže automaticky přepínat teplotní režim podle okolní teploty
  • Výběr z několika časovacích funkcí zlepšuje pohodlí uživatelů a naplňuje jejich potřeby energetické úspory
  • Vícejazyčný displej pro zákazníky z různých koutů Země
  • Sterilizace zajišťuje zvýšenou bezpečnost tepelného čerpadla
  • Jednotka je vybavena řadou automatických ochranných funkcí, které jsou schopny samy rozpoznat a vyřešit chyby, proto je její provoz ještě stabilnější a odolnější.

mala rada celni rez1