Ceník tepelných čerpadel

Image
CSTAir mono 9.5kW R32 EVI A+++ monoblokové DC invertorové tepelné čerpadlo vzduch-voda pro chladné podnebí od 56 663 Kč
Image
CSTAir mono 12kW R32 EVI A+++ monoblokové DC invertorové tepelné čerpadlo vzduch-voda pro chladné podnebí od 61 753 Kč
Image
CSTAir mono 15kW R32 EVI A+++ monoblokové DC invertorové tepelné čerpadlo vzduch-voda pro chladné podnebí od 67 520 Kč
Image
CSTAir mono 20kW R32 EVI A+++ monoblokové DC invertorové tepelné čerpadlo vzduch-voda pro chladné podnebí od 84 189 Kč
Image
CSTAir mono 22kW R32 EVI A+++ monoblokové DC invertorové tepelné čerpadlo vzduch-voda pro chladné podnebí od 87 169 Kč
Image
CSTAir hydro – Sestava příslušenství tepelného čerpadla od 22 480 Kč

Ceník tepelných čerpadel

Vítáme Vás v ceníku tepelných čerpadel od společnosti CSTAir, kde kvalita a dostupnost jdou ruku v ruce. Naše tepelná čerpadla vzduch-voda jsou ideální volbou pro každého, kdo hledá efektivní řešení vytápění svého domova za příznivou cenu. Díky moderním technologiím a pečlivé výrobě nabízíme vysokou kvalitu a dlouhou životnost našich produktů. Naše ceny jsou navrženy tak, aby byl dostupný široké škále zákazníků, což z nás činí jednoho z nejlepších dodavatelů na trhu.

Pro jednoduchou instalaci jsou naše čerpadla navržena s ohledem na možnost montáže svépomocí. Každé čerpadlo je dodáváno s podrobným návodem, který vás krok za krokem provede celým procesem instalace. Tato možnost nejenže ušetří vaše peníze za instalatérské práce, ale poskytuje vám také flexibilitu při plánování instalace. Pokud byste přesto preferovali profesionální montáž, CSTAir spolupracuje s řadou certifikovaných a spolehlivých instalatérů po celé České republice, které rádi doporučíme.

Ceník tepelných čerpadel

Naše cenové nabídky jsou strukturovány tak, aby reflektovaly různé potřeby a rozpočty našich zákazníků. Nabízíme různé modely tepelných čerpadel, které se liší výkonem a funkcemi, aby odpovídaly specifickým požadavkům vašeho domova. Všechny modely jsou navíce podporovány zárukou a po-prodejním servisem, což vám zaručí klid a spokojenost s vaší investicí. Pro detailnější informace o cenách jednotlivých modelů a možnostech financování nás neváhejte kontaktovat.

Ceník tepelných čerpadel

 

Kolik by to stálo?