Levné tepelné čerpadlo

Hledáte efektivní, ale cenově dostupné řešení pro vytápění vašeho domova? Společnost CSTAir přichází s řešením v podobě tepelných čerpadel vzduch-voda, která kombinují vysokou kvalitu s příznivou cenou. Naše tepelná čerpadla jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí ušetřit na energiích a zároveň přispět k ochraně životního prostředí. Díky moderním technologiím dosahují vysoké účinnosti a jsou schopna poskytnout komfortní teplo i ve velmi chladném počasí.

Jedním z hlavních předností našich tepelných čerpadel je možnost jejich snadné instalace. Máte-li základní technické dovednosti, můžete si čerpadlo namontovat sami s pomocí podrobného návodu, který je součástí každého balení. Tím ušetříte nejen za nákup zařízení, ale i za jeho instalaci. Pokud si však nejste jisti svými schopnostmi, nebo prostě preferujete profesionální přístup, CSTAir vám ráda doporučí spolehlivého instalatéra z naší sítě certifikovaných partnerů, kteří zajistí, že vaše tepelné čerpadlo bude fungovat optimálně.

Levné tepelné čerpadlo

Investice do tepelného čerpadla od CSTAir se rychle vrátí díky úsporám na energiích, které začnete ihned zaznamenávat. Kromě toho naše produkty splňují všechny legislativní požadavky a normy pro nízkoenergetické domácnosti, což znamená, že můžete být oprávněni i k různým dotacím nebo úlevám. Připojte se k našim spokojeným zákazníkům a udělejte krok k modernějšímu a ekologičtějšímu vytápění s CSTAir.

Levné tepelné čerpadlo

 

Kolik by to stálo?

Image
CSTAir mono 9.5kW R32 EVI A+++ monoblokové DC invertorové tepelné čerpadlo vzduch-voda pro chladné podnebí od 56 663 Kč
Image
CSTAir mono 12kW R32 EVI A+++ monoblokové DC invertorové tepelné čerpadlo vzduch-voda pro chladné podnebí od 61 753 Kč
Image
CSTAir mono 15kW R32 EVI A+++ monoblokové DC invertorové tepelné čerpadlo vzduch-voda pro chladné podnebí od 67 520 Kč
Image
CSTAir mono 20kW R32 EVI A+++ monoblokové DC invertorové tepelné čerpadlo vzduch-voda pro chladné podnebí od 84 189 Kč
Image
CSTAir mono 22kW R32 EVI A+++ monoblokové DC invertorové tepelné čerpadlo vzduch-voda pro chladné podnebí od 87 169 Kč
Image
CSTAir hydro – Sestava příslušenství tepelného čerpadla od 22 480 Kč