Nejlevnější tepelné čerpadlo

Hledáte účinné a přesto cenově dostupné řešení pro vytápění vašeho domova? Společnost CSTAir přináší řešení v podobě tepelných čerpadel vzduch-voda, která jsou ideální volbou pro každého, kdo chce šetřit nejen peníze, ale i životní prostředí. Naše tepelná čerpadla jsou navržena tak, aby poskytovala vysokou účinnost s minimálními provozními náklady. Díky moderním technologiím a kvalitním materiálům zajišťujeme dlouhou životnost a spolehlivost všech našich produktů.

Instalace našich tepelných čerpadel je navíc velmi jednoduchá. Můžete si vybrat, zda si čerpadlo nainstalujete sami s pomocí našeho detailního návodu k instalaci, nebo můžete využít služeb našeho certifikovaného instalatéra. Tento flexibilní přístup umožňuje každému zákazníkovi vybrat si variantu, která nejlépe odpovídá jeho technickým schopnostem a finančním možnostem. Navíc, nabízíme kompletní servis a podporu, takže se můžete spolehnout, že v případě potřeby vám vždy rádi pomůžeme.

Nejlevnější tepelné čerpadlo od CSTAir

V CSTAir si klade za cíl dostat tepelná čerpadla vzduch-voda do co nejvíce domácností. Přesvědčte se, že i přes nízkou pořizovací cenu můžete získat produkt vysoké kvality, který vám bude sloužit mnoho let. Investice do tepelného čerpadla od CSTAir se rychle vrátí díky úsporám na energiích, a vy tak můžete efektivně snižovat vaše měsíční náklady na vytápění. Kontaktujte nás pro více informací a nechte si poradit s výběrem toho pravého čerpadla právě pro vaši domácnost.

Nejlevnější tepelné čerpadlo

 

Kolik by to stálo?

Image
CSTAir mono 9.5kW R32 EVI A+++ monoblokové DC invertorové tepelné čerpadlo vzduch-voda pro chladné podnebí od 56 663 Kč
Image
CSTAir mono 12kW R32 EVI A+++ monoblokové DC invertorové tepelné čerpadlo vzduch-voda pro chladné podnebí od 61 753 Kč
Image
CSTAir mono 15kW R32 EVI A+++ monoblokové DC invertorové tepelné čerpadlo vzduch-voda pro chladné podnebí od 67 520 Kč
Image
CSTAir mono 20kW R32 EVI A+++ monoblokové DC invertorové tepelné čerpadlo vzduch-voda pro chladné podnebí od 84 189 Kč
Image
CSTAir mono 22kW R32 EVI A+++ monoblokové DC invertorové tepelné čerpadlo vzduch-voda pro chladné podnebí od 87 169 Kč
Image
CSTAir hydro – Sestava příslušenství tepelného čerpadla od 22 480 Kč